loader
+ 371 22008989
piejura@tukums.lv
Kārtot pēc Ievietošanas Datuma Nosaukuma
Rādīt lapā 5 10 20 Rādīt visu

Iepirkuma priekšmets ir cietzemes degvielas iegāde Jūrmalā "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības „Piejūra”" vajadzībām saskaņā ar tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām un apjomu . Identifikācijas Nr. 2017/5. Līguma termiņš – 24 (divdesmit četri) mēneši no iepirkuma līguma noslēgšanas dienas.

Lasīt vairāk

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" informē, ka milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā, kā ziņo atsevišķi mediji, nav saistīts ar uzņēmuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju, un tas nenorisinās uzņēmuma teritorijā, bet gan kādā no blakus teritorijā esošajiem uzņēmumiem, kur konstatēta nelegāla atkritumu uzkrātuve.

Lasīt vairāk

APKĀRT ZAĻŠ - VIDŪ ES!

Ar šādu nosaukumu jau nedēļu Talsu novada Pūņu pamatskolā darbojas skolēnu nometne, kas dzīvo saskaņā ar dabu un izzina dabas vērtības. Nometnē jau viesojušies arboristi, skolēni pabijuši Kolkā un izvērtējuši dabas bagātības. 16. jūnijā, pie bērniem uz nometni devās SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra”” pārstāvji Inga Priede un Inārs Zaļums, lai pastāstītu cik nozīmīga dabas vērtību saglabāšanā ir atkritumu šķirošana un to nogādāšana tiem paredzētajā vietā.

Lasīt vairāk

2018. gada 27. martā beigsies pašvaldības līgums ar SIA "Eco Baltia VIDE" par sadzīves atkritumu izvešanu Tukuma novadā, tādēļ pašvaldība jau tagad meklē risinājumus tam, kā rīkoties tālāk. Viens no variantiem bija nākamās iepirkuma procedūras uzsākšana, lai varētu izvēlēties pakalpojuma sniedzēju. Otrs – uzticēt šo pienākumu pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrībai "Piejūra".

Lasīt vairāk